1 / 4
CRT Телевизор Samsung 48 cm
800 МКД
Цената е фиксна
18.02.2023 18:20

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

Samsung

Производ:

CRT - Класични

Големина:

48 cm (19 inch)

Продавам CRT телевизор марка Samsung, 48 cm екран, со далечинско, само 80 W потрошувачка на струја. Со СКАРТ.
Барајте ме после 13 часот.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Корисник
Потврден огласувач
076462351
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам