parket parhet 60 kvadrta buka
3 €
22.09.2022 17:50

Штип / Штип

malku koristen bukov parket dobro socuvam cena za komplet 3 evra od kvadrat

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Останато

Се продава од:

Kole
Потврден огласувач
078603590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам