1 / 1
SOLE PRO F63 НОВА
101.500 МКД
Со вклучен ДДВ
22.09.2022 18:12

Гази Баба / Скопје

Врвна моќност на DC мотор (КС): 6 КС
Конзола – 6,5” LCD, контроли за брзина и навалување, избор на програма, пулс, време, поминато растојание, калории, брзина.
Програми: 5 + 2 HRC + 1 прирачник + 2 корисник
Брзина: 1-20 км/ч
Наклон: електричен 15 нивоа
Шара: Против удари 18 мм, 146 × 71 см.
Патека за трчање: 51χ153 cm, 2 слоја, дебелина од 1,6 mm
Димензии (отворен): 211χ89χ168cm
Тежина: 113 кг
Максимална корисничка тежина: 150 кг
Друго: вентилатор, држач за шише, приклучок за слушалки, звучници, Bluetooth, телефон, таблет или држач за книги.
+ ЕДИНСТВЕНА апликација.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од:

Fitnes Oprema MK
Fersped Magacin Skopje
Потврден огласувач
078 880 700 / 078 235 586
Испрати Е-маил до огласувачот

Life Fitness Integrity

1590 МКД

Matrix tx5

1490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам