1 / 6
SUZUKI VITARA ALL GRIP 2016 1.6DDIS
17.600 €
Цената не е фиксна
17.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.11.2022 17:26

Гостивар / Гостивар

Марка:

Suzuki

Модел:

Vitara

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se Prodava Suzuki Vitara All Grip 4x4 2016 Godina 1.6 DDIS 120ks Kupena Nova vo Makedonija.
Kolata e so Najvisoko Nivo na Oprema
Ekran na Touch
Navigacija
Rikverc Kamera
Snow/Sport Mode
Polukozni Sedista itn itn
Kolata ima pominato 69.000km i e kako Nova.
Servisirana e vo Ovlasten Servis pred 500km.
Se prodava Poradi Kupeno Novo Vozilo
Bez Zameni!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
072661535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам