1 / 6
Bmw x1
1 €
22.09.2022 18:36

Пехчево / Берово

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam bmw x1 xdrive 2.0 105kw odlicna sostojba full oprema novi gumi kupen od germanija na germanski tabli voziloto ne e carineto realna kilometraza cena po dogovor poveke inofo na tel 070767813

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075673642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам