1 / 7
Prodavam plasticni sisenca i mecinja.
800 МКД
1.000 МКД
22.09.2022 19:07

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam plasticni sisenca i mecinja.
sisenca .
20 ml (88 kom.)
30 ml (95 kom.)
50 ml. (11 kom.)
mali plasticni so copaci (85 kom.)
mecinja 18 kom.
Se za 1000 den.
t.076 913 947


Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Се продава од:

Duki
Потврден огласувач
078408704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам