1 / 12
CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA
6.700 €
02.12.2022 10:55

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

C-Crosser

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4
UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
VISOKO NIVO NA OPREMA.
REALNI KM.SO SERVISNA KNISKA
ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906
BEZ ZAMENI...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам