1 / 11
ALFA ROMEO MARANGONI G430
50 €
25.09.2022 14:18

Делчево / Делчево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Giulietta

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

TEHNICKI PODATOCI

ALFA ROMEO GIULIETTA MARANGONI
1.8 TURBO BENZIN TRC
Turbo kompresor so jacina od
300 Ks
Konstruirana od MARANGONI
Mehanicka produkcija i priprema na osnova
FERARI G430

PERSONALEN AVTOMOBIL
SAMO 3 BROJA PROIZVEDENI
ZA DETALNI INFORMACI
BROKER AUTO DELCEVO

VIBER - Whatsapp 0039 349 102 5905

Tel....070 731 589

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BROKER AUTO
Bulevar Makedonija
Потврден огласувач
070 731 589
Испрати Е-маил до огласувачот

ALFA ROMEO MARANGONI G430

50 €

NISSAN QASHQAI 4X4 2.0 DCI

9050 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам