1 / 7
Stan vo Ohrid
75.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 20:13

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul.Gorce Petrov

Се продава стан во Охрид, населба Христо Узунов, ламела 3, ул. Ѓорче Петров, на 5 ти кат, со внатрешна површина од 78 м.кв, балкон 8 м.кв. и подрумска просторија 6 м.кв.
-дневна соба,
-кујна,
-2 спални соби,
-2 купатила,
-2 балкони,
-помошна просторија.
Можност за замена за помал стан или апартман со Ваша доплата.
Цена: 75.000 евра
Лице за контакт: Мери 078/299-404

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Мери
Потврден огласувач
078299404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам