1 / 4
Spravi Klupi za vo teretana
200 €
Цената е фиксна
15.11.2022 15:56

Карпош / Скопје

BodySport klupi (bendz, kos bendz, ramo i skotova) site 4 komplet za 800evra! Fiksno.
Se koristat uste moze da se vidat vo sekoe vreme.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Се продава од:

cico
Потврден огласувач
070205944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам