Anketari za telefonski anketi
1 МКД
29.09.2022 15:25

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Администрација, Канцеларија

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Se baraat anketari za telefonski anketi.
Rabotnoto vreme e od 14 do 20 casot.
Po odrzuvanje na obuka, ne e zadolzitelno rabotenje od kancelarija.

Potrebno e poznavanje na MS Word i MS Excel.
Plakjanjeto e po ucinok.

Ve molime ispratete CV na ipis.skopje@gmail.com

Kontaktirajte ne na e-mail ipis.skopje@gmail.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

ИПИС
Потврден огласувач
023051144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам