1 / 11
Prodavam stanovi ili cela zgrada
900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 20:55

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

131 m²

Греење:

Нема

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Cvetan Dimov 4A

Se prodava cela grada so 6 stana so 131 m3 so imotni
listovi blizu bit pazar ul. Cvetan Dimov 4A. Ili sekoj stan posebno po 850 eura m2.
Zgardata moze da se koristi kako hotel za ducani ili za zivenie

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Neko
Потврден огласувач
070334576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам