1 / 8
lokal pod kirija lokal me qira
1 €
27.02.2023 16:49

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

106 m²

Греење:

Струја

Jepet lokal me qira
Jepet lokal me qira ne afërsi të NP Komunalec gostivar
Lokali ka hapësirë prej 160m2
Është në ndërtim e sipër, objekt i ri. Lokali poashtu mund të ndahet edhe në dy pjesë dhe dizajni sipas kërkesës së qiramarësit.
Për më shumë hollësi mund të kontaktoni në:
Nr. Tel. MK: +38970747387
Viber dhe WhatsApp: +41799591100


Се издаваат простории
Се издава простор во близина на НП Комуналец Гостивар
Шанкот има простор од 160м2
Во изградба е, нов објект. Просториите исто така можат да се поделат на два дела и да се дизајнираат според барањето на закупецот.
За повеќе детали, можете да контактирате:
Бр. тел. МК: +38970747387
Viber и WhatsApp: +41799591100

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

ASC
Forine, Gostivar
Потврден огласувач
072622299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам