1 / 9
AUDI A6
23.000 €
11.02.2023 12:26

Тетово / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

AUDI A6 3.0
2X-s line QUATRO
180kw-245ps
2013/2014
servis komplet
donesed od Germany
full oprema
moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Alban
Потврден огласувач
070496009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам