1 / 1
Kupuvam stan
1 €
21.11.2022 11:46

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1111

Година на реновирање:

1111

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Stip

Kupuvam stan 30-40 kvadrati. Prednost naselba 8-mi Noemvri. Realni ponudi.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Борче
Потврден огласувач
071270379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам