1 / 10
AUDI A6 QUATTRO 3.0
18.000 €
28.11.2022 23:22

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava audi a6 quattro 3.0 diesel avtomatik, mnogu socuvano vnatresno i nadvoresno vo odlicna sostojba proizvedeno 11 mesec 2012 god. Temen tapacir,smeneto ulje filter, registrirano cela god. so zelen karton, novi gumi cetiri zimski, cetiri letni, cena na lice mesto ima prostor za dogovor.
BEZ ZAMENI !!!!!
Tel. 078 206-396
078 206-396
078 206-396

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PASSAT
Потврден огласувач
078544594
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам