1 / 9
SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2
1 €
01.02.2023 10:38

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ured,namestaj,sanitaren cvor,cajna kujna
Se naoga vo Pelagonka 2,prvi sprat so lift, so pogled na centarot na gradot.Cena po dogovor.Lice za kontakt: Dimitar 078424129

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Velcho
Потврден огласувач
070207103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам