1 / 4
fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima
1 €
Денес 04:34

Кичево

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

4 kw / 5 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacinaka kola klima aktivna reg ne secen katalizator

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

flamur.
Потврден огласувач
077501622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам