1 / 5
Alanser - starter motor APRILIA 650 BMW 650 Can Am ATV 650
9.850 МКД
Со вклучен ДДВ
23.09.2022 08:26

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Алансер палење. Starter motor
100% New aftermarket unit built to meet or exceed OEM specifications

Can-Am ATV
DS 650 (2000-07)
DS 650 Baja (2002-04)
DS 650X (2004-07)

BMW Motocycles
F650 Funduro (1993-00)
F650 CS (2000-05)
F650 GS (1999-11)
F650 GS Dakar (2000-07)
F650 ST (1997-99)
F800 ST (2005-12)

Aprilia Motocycle
Pegaso 650 IE (2001-05)
Pegaso 650 (1992-00)
Moto 650 (1995-99)
Fits Many More Models In Each Section, Please See Fitment Chart
Aprilia AP0294350
Aprilia AP0294351
Aprilia AP0294353
BMW 12-41-2-343-511
BMW 11-44-7-709-449
Can-Am 420-294-351
Can-Am 711-294-351
Denso 228000-6900
Denso 228000-8050

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Електрични делови

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

Namotiki so magnet SUZUKI TB50 Ran QINGQI QM50QT-B2 FUDE

1900 МКД

БРАВА + КАПАЧЕ РЕЗЕРВОАР GILERA RUNNER ST (NEW)

2300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам