1 / 4
Rockhopper jumper velosiped EXTRA CENA
3.000 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 08:11

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

16 "

Velosipedot e jumper... specialized... Aluminium extra light mnogu lesen so Shimano pogon!! Treba lanec drug I malo sreduvanje ama za cenata 3000den samo ramot moze da se prodade tolku! Stem ima od CUBE!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078202206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам