1 / 9
Mercedes-Benz CLK 270
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 09:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLK 270

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Mercedes-Benz CLK 270 Avantgarde
Kozen interier
Kozni sedista
Kontrolli na volan
Greaci na retrovizor
Greaci na sedista
Xenon svetla i maglenki
18'' Mercedes Aluminski Bandazi so 4 novi Gumi M/S
Izgreban vo Branikot Zadniot del !
Moze zamena so 4x4

+389 72246564
+389 75235444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Valon
Потврден огласувач
0038975235444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам