1 / 6
NOVI 2 para Klipsch R-620F
33.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.11.2022 17:19

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam dva para zvucnici Klipsch R-620f novi vo kutija
Cenata e za par ...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078336877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам