1 / 7
Renault Grand Scenic 1.9 dCi
2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 10:12

Гостивар / Гостивар

Марка:

Renault

Модел:

Grand Scenic

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Renault Grand Scenic 1.9 DCI- 7 Sedista
Kolata e vo dobra sostojba samo izgrebana malce vo desnata zadna strana.
Kolata moze da se vidi i proveri vo sekoe vreme !
Moze Zamena za pomala kola ili 4x4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Valon
Потврден огласувач
0038975235444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам