1 / 1
Bmw r60/6 1974
9.900 €
14.11.2022 23:18

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Вид:

Туринг

Година:

1980

Модел:

R60/6

Километри:

40000

Prodavam bmw r60/6 1974

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070234343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам