1 / 10
KIA CEED 1.6 CRDI--85KW--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!!!
4.690 €
Цената не е фиксна
08.11.2022 13:57

Битола / Битола

Марка:

Kia

Модел:

Cee'd

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KIA CEED 1.6 CRDI--85KW--EURO 4 STANDARD
--KLIMATRONIK LADI ODLICNO
--BORD KOMPJUTER
--ODLICNI ZIMSKI GUMI
--6X AIR BAG
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--SERVISNA ISTORIJA 189.500 KM
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2008,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2007
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DRAGAN
Потврден огласувач
071-394-113
Испрати Е-маил до огласувачот

MAZDA 2 1.4 BENZIN--MODEL 2009--144.000 KM!!NOVO VOZILO!!!!!

4150 €

SUZUKI SX4 1.6 HDI-90KS--MODEL 2009--NOVI ZIMSKI GUMI!!!

5490 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам