1 / 6
2 предни гуми Firestone 315/70/22.5
200 €
Цената е фиксна
05.10.2022 23:29

Бутел / Скопје

Гумите се во одлична состојба !!!
2019 година !!
Не се шарани и слично 🔝
Можат да се видат во секое време !!
Цена за двете 200е

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Edvin
Потврден огласувач
075220063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам