1 / 6
Се издава деловен простор на ул. Јане Сандански во Тетово
300 €
30.09.2022 12:15

Тетово / Тетово

Квадратура:

60 m²

Се издава деловен простор во Тетово на ул. Јане Сандански.
Деловниот простор има вкупна површина од 60 m2.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од: Претпријатие

Casa Comfort
ул. ЈНА бр. 16
Потврден огласувач
077671720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам