DRVENI VRATI ( so kasi ) poveke dimenzii
2.000 МКД
23.09.2022 13:05

Штип / Штип

Se prodavaat drveni vrati komlplet so kasi razni dimenzii: 70,80,90

Cena 2000 den. od vrata

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
76234115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам