1 / 12
MAZDA 2 1.4 DIZEL (AUTO KODEKS)
4.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2023 10:44

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mazda 2 1.4 dizel 50 kw 20.09.2008 godina
Od prv sopstvenik na realni km 100%!!!
Pominato 204000 km realni!
Odlicna sostojba
Gumi odlicna sostojba
Elektrika na stakla i retrovizori
Klima raboti
Enterier kako nov
Prva farba
Prv sopstvenik
Sve funkcionira besprekorno
Mala potrosuvacka 1.4 dizel motor,odlicna i za pocetnici
Cena ne e fixna,ima prostor za dogovor
Moznost plakanje na LIZING preku ONE so ucestvo 20% najmalku i otplakanje do 48 rati!!!
Povelete vo auto plac Auto Kodeks bul.Boris Trajkovski nas.Usje Skopje
Moze da barate i na ovoj broj 078229183

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kosta
Потврден огласувач
078404118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам