1 / 9
Се продава реновиран стан во Центар
80.000 €
01.12.2022 13:13

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

87 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Центар

Се ПРОДАВА реновиран стан во Центар.
Станот има 87 м2, на 3-ти кат и има лимена гаража
од 20м2 на паркингот пред зградата.
Станот располага со:
Кујна,
Трпезарија,
Дневна,
Две големи спални соби,
Бања,
Два балкони,
Подрум и
Гаража.
Зградата има лифт.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Casa Comfort
ул. ЈНА бр. 16
Потврден огласувач
077671720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам