1 / 1
Се продава куќа во Чапчаково сокаче
105.000 €
21.11.2022 13:24

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

2001

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Чапчаково сокаче

Се продава куќа во Тетово во Чапчаково сокаче.
Куќата има 240 м2 станбен простор, 60 м2 подрум и 20 м2 двор.
Куќата располага со следните простории:
Кујна и трепезарија,
2 дневни соби,
4 спални соби,
3 тоалети,
2 балкони и тераса.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Casa Comfort
ул. ЈНА бр. 16
Потврден огласувач
077671720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам