1 / 5
Fiat Ducato multihet 100
8.500 €
03.01.2023 13:15

Штип / Штип

Prodavam Fiat Ducato 2.2 motor vo odlicna sostojba so Termo king LAMBERET za odrzavanje registrirano do 28.11.2023 god. Moze da se voze so B kategorija.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078389211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам