Дипломиран инженер агроном
1 €
15.11.2022 08:39

Аеродром / Скопје

Категорија:

Земјоделство, Шумарство, Природата

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Дипломиран инженер агроном отсек поледелство нуди соработка

075270066 Блашко

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Блашко
Потврден огласувач
075270066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам