1 / 7
CYCO 28” SHIMANO NEXUS
12.500 МКД
10.01.2023 00:34

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

SE PRODAVA VELOSIPED CYCO
28” TRKALA
7 BRZINI - SHIMANO NEXUS
EKSTRA SOSTOJBA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075971737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам