1 / 9
PEUGEOT 407 1.6 HDI 110KS 2005 GODINA 1 GODINA REGISTRIRAN
2.900 €
11.11.2022 12:34

Арачиново / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 407 1.6 HDI 109ps
2005 god full oprema
2kluca klimatronik
4novigumi  komandi na volan
cena 2900€   tel  070220685

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ibush
Потврден огласувач
070206937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам