1 / 11
PEUGEOT 307cc 2.0 HDI 136KS 2006 GODINA 1 GODINA REGISTRACIA
4.500 €
06.10.2022 11:04

Арачиново / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 307cc 2.0 HDI 136ps
2006 god 1 godina registriran
full oprema vo odlicna sostojba
4novigumi nexen
cena 4500€ tel 070220685

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ibush
Потврден огласувач
070206937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам