1 / 4
Odlična kuća na mirna lokacija idealna za semejno živeenje
239.999 €
08.10.2022 13:00

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4,5

Квадратура:

197 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Prodažba na prekrasna,nova kuća na dobra i mirna lokacija idealna za semejno živeenje na samo 10 min so avtomobil do centarot na gradot.

📏POVRŠINA:197 m2

⛳️ LOKACIJA: Tetovo,pat za P.Šapka

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate
vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲 078/ 44 99 89 Viber,WhatsApp
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Samostojna prostorna kukja so golem dvor

249999 €

odlična kuca so mnogu golem dvor vo Centar

135000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам