1 / 12
Se prodava Lux stan na top lokaciji,so extra raspored vo ohr
104.250 €
23.09.2022 17:08

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

75 m²

Греење:

Нема

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava Lux stan na top lokaciji,so extra raspored vo ohrid.
⭐Top Lokacija
⭐2 spalni
⭐2 Balkona
⭐Lift
1390 evra po m2
Tel. : 071 868 800 Svetlana

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Астера Дом
Скопје
Потврден огласувач
071868800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам