1 / 4
Delovi za Ford Mondeo 2.0tdci 140ks
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.01.2023 15:32

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo 2.0tdci 140ks

Tип на делови:

Резервни делови за мотори

Polovni delovi za Ford Mondeo 2.0tdci 140ks
2008god.
Sve sto vi treba osven prednica.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
078379520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам