1 / 12
FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA
6.500 €
30.11.2022 10:41

Велес / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

166 kw / 226 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp
UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
VISOKO NIVO NA OPREMA
REALNI KM.SO SERVISNA KNISKA
ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам