1 / 12
Povolno ! Moze i zamena za stan
60.000 €
04.12.2022 09:35

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1984

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ulica " Mara Ugrinova Gina" br.63 Kicevo

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Bosko Lazarovski
Потврден огласувач
078208658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам