1 / 4
Peugeot Partner 2004
2.500 €
23.09.2022 19:44

Кичево

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Proizvodstvo 2004
2.0 dizel HDI
Vo dobra sostojba, motor odlicen
Registracija do April 2023
078242525

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078242525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам