1 / 1
Slovenska firma bara soferi so E kategorija
1 €
12.03.2023 10:10

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Potrebni se soferi za rabota vo Scandinavia Danska Svedska Norveska do Oslo
Mozi i so makedonski dokumenti so dogovor moze da se izvadi Slovenska viza
Soferi so bugarski dokumenti imaat prednost.
Za podetalni informacii javetese na 076403152 moze i na viber

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
076403152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам