1 / 10
Se prodava plac na Treboshki pat, Tetovo
По Договор
23.09.2022 20:32

Тетово / Тетово

Квадратура:

2040 m²

Тип на земјиште:

Градежно

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na Treboshki pat, vo Tetovo.
_______________
▪️ Plac: 2040m2
▪️ Shirina: 25m
▪️ Dolzina: 82m
▪️ Markica za gradba : Ne
▪️ Namena: Industriska i Stanbeno delovna
▪️ Voda ima
▪️ Struja ima / Panel 8kw
▪️ Toalet x 2
▪️ Kamp prikolka
▪️ Elektronska vlezna vrata
▪️ Video nadzor (kameri)
_______________
Cena:
➧Po dogovor

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам