1 / 3
Се продаваат кревети, печка и бојлер
222 €
23.09.2022 20:55

Битола / Битола

Се продаваат 2 кревети користени многу малку. Печка 6ка и бојлерче за за затоплување на вода. Се продаваат поради преселување. Се е во топ состојба.

Цена за кревет 3000 ден
Цена за печка 2000 ден
Цена за бојлер 5000 ден

Контакт: 075-671-304

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
075768679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам