1 / 9
Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo
850 €
27.03.2023 10:37

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

106 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Strog centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 7 i ima 106m2
49+57m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba/ trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 2
▪️ Balkon
_______________

▪️ Lift ✅
______________

Cena:
➧850€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам