1 / 7
PUMPI ZA PARNO I DRUGI DODATOCI
350 €
04.12.2022 09:08

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat 4 pumpi za parno i drugi dodatoci
Izvadeni od instalacija za parno
Site se vo ispravna sostojba
Moze da se vidat vo Dracevo

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070393799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам