1 / 5
DENON Појачало
12.000 МКД
Цената не е фиксна
17.11.2022 09:33

Прилеп / Прилеп

DENON
Модел: AVR-1306
Стерео - 150w на канал
Сараунд - 75w на канал
Импеданса - 6 - 16ohm

Во одлична состојба со оригинално далечинско!!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
076761592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам