1 / 6
Mercedes e 270
5.200 €
16.10.2022 19:17

Демир Хисар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

270

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes e 270 177 ks plus cip registriran cela godina top sostojba mozi zamena so vasa doplata broj za kontakt 076 355 606 aleksandar

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filio
Потврден огласувач
075881067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам