1 / 3
Plakar/garderober
4.500 МКД
16.10.2022 09:58

Скопје Центар / Скопје

Se prodava agolen plakar so garderober vo odlicna sostojba. Istiot e 13500 vo prodavnica.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
070228664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам